Trumpos automobilių nuomos sąlygos:


AUTOMOBILIŲ NUOMA:


Nuomininkas privalo turėti galiojantį pasą arba galiojančią asmens tapatybės kortelę. Taip pat turi būti pateiktas B kategorijos vairuotojo pažymėjimas. Vairavimo stažas - ne mažesnis nei 2 metai, amžius - ne mažiau nei 21 m. Juridiniai asmenys privalo pateikti įmonės registracijos pažymėjimą, įgaliojimą, patvirtinantį turimą teisę atstovauti įmonei ir įmonės vardu nuomotis automobilį, bei B kategorijos vairuotojo pažymėjimą.


NUOMOJAMŲ AUTOMOBILIŲ DRAUDIMAS:


Į automobilio nuomos kainą įskaičiuotas transporto priemonių valdytojų civilinės atsakomybės draudimas. Draudimas galioja visoje Europos Sąjungos teritorijoje.


DRAUDŽIAMA:


Išvykimas iš Lietuvos Respublikos teritorijos nuomojamu automobiliu galimas tik gavus raštišką nuomotojo sutikimą. Už savavališką išvykimą iš LR teritorijos be nuomotojo raštiško leidimo taikoma € 1100 bauda. Rida. Maksimali vidutinė vienos paros rida - 400 km.


APMOKĖJIMAS UŽ NUOMOS PASLAUGAS:


Visa nuomos kaina turi būti sumokėta ne vėliau kaip prieš pasiimant automobilį. Sumokėti galima banko pavedimu, banko kortele arba grynaisiais pinigais.


NUOMININKO ATSAKAMYBĖ:


Nuomininkas prisiima visą atsakomybę nedraudiminio įvykio atveju. Perdavęs vairuoti automobilį kitam asmeniui, atsako už visus padarinius. Pažeidęs Kelių eismo taisykles, privalo sumokėti baudas. Vagystės atveju negrąžinęs automobilio raktelių ir automobilio dokumentų nuomotojui, nuomininkas privalo atlyginti padarytą žalą.


SUGEDUS AUTOMOBILIUI:


Įvykus eismo įvykiui ar dėl kitų priežasčių negalint toliau eksploatuoti automobilio, suteikiame nuomininkui kitą automobilį, o nesant galimybės pasiūlyti kito automobilio, grąžiname pinigus, jei Nuomininkas yra nekaltas d?l susidariusios situacijos.


PAPILDOMA ĮRANGA:


Papildomai siūlome išsinuomoti GPS mobiliąsias navigacijos įragas, kėdutes vaikams. Kėdutės vaikams - NEMOKAMAI


Pilnos autonuomos sąlygos:


Skaityti


Klaipęda, Lietuva
Telefonas +37068457061
Telefonas +37068457061
Banko sąskaita: LT847300010145508147. Swedbank.